ÖNEMLİ UYARI

UÇUCU YAĞLARIN DAHİLİ KULLANIMI KİŞİDEN KİŞİYE FARKLI RİSKLER GÖSTEREBİLİR.BU YÜZDEN YOUNG SOULS DAHİLİ KULLANIMI DOKTOR TAVSİYESİ VE KONTROLÜ DIŞINDA KESİNLİKLE ÖNERMEZ . AŞAĞIDAKİ BİLGİLER TEDAVİ ÖNERİSİ DEĞİLDİR.

Uçucu yağların birçok kullanım alanı arasında, kişisel bakım için cildi ve saçı güzelleştirmek, ağız, diş etleri ve dişleri temizlemek ve genel hijyen için diğer kullanımlar dahil olmak üzere geniş uygulamaları vardır. Her bir uçucu yağ, farklı faydalar sağlayan benzersiz bir kimyasal profile sahip olduğundan, kişisel hijyenle ilgili çok çeşitli görevler için yağları kullanmak kolaydır. Eski zamanlardan beri, uçucu yağlar sağlıklı bir cilt, temiz bir ağız, güçlü tırnaklar ve ayak tırnakları, parlak saçlar ve daha fazlasını desteklemek için kullanılmıştır. Doğal temizlik, yatıştırıcı ve arındırıcı özellikler, uçucu yağları kişisel bakım için ideal bir seçim haline getirmekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcı, kullanım sırasında uçucu yağların hoş ve davetkar kokularının keyfini çıkarabilir.

Kişisel hijyen rutinimde neden uçucu yağlar kullanmalıyım?

Bazıları kişisel bakım için uçucu yağların kullanılmasının dağınık, rahatsız edici veya diğer hijyenik ürünlerle aynı olduğunu düşünse de, uçucu yağların vücuda bakım yapmak için saf, toksik olmayan bir yol sağladığını ve kolay olduğunu unutmamak önemlidir. günlük rutininize dahil etmek için.

Uçucu yağlar ile piyasadaki diğer kozmetik ve hijyenik ürünler

“Piyasadaki diğer ürünlerle karşılaştırıldığında uçucu yağların hijyen için kullanılmasının faydası nedir?” Diye merak ediyor olabilirsiniz. Hijyeninize uçucu yağları dahil etmenin çeşitli faydaları olsa da

rejim, belki de en büyük yararı, uçucu yağların doğal ve güçlü olması, ancak yine de vücut için güvenli olmasıdır.

Uçucu yağlar, yeryüzündeki saf, doğal kaynaklardan elde edilir, yani sentetik dolgu maddeleri veya toksinler içermezler. Bugün piyasada bulunan birçok kozmetik ve hijyenik ürün, vücuda potansiyel olarak zararlı olabilecek gizemli bileşenler içerir. Bitkilerden, bitki materyallerinden ve meyvelerden alınan uçucu yağlar, güvenli, doğal ve saf oldukları için cilde, saça, dişlere ve vücudun geri kalanına bakım için etkili bir yol sağlar. Vücudunuzda tam olarak ne kullandığınızı bilerek kendinizi rahat hissetmek istiyorsanız, diğer ticari ürünler yerine uçucu yağları seçmek size bu rahatlığı sağlayabilir.

UÇUCU YAĞLAR VS. DİĞER KOZMETİK VE HİJYENİK ÜRÜNLER

UÇUCU YAĞLAR DİĞER KOZMETİK VE HİJYENİK ÜRÜNLER
Saf kaynaklardan alınan doğal içeriklerden oluşur Genellikle sentetik veya gizemli bileşenler içerir
Güçlü ve etkili, böylece daha az kullanırsınız İstenilen etkiyi elde etmek için daha fazla ürün gerekir
Yalnızca az miktarda yağa ihtiyacınız vardır, bu nedenle daha uzun sürer
ve zaman içinde daha uygun maliyetli olur
Ürünü daha sık yeniden stoklamanız gerekiyor
İç huzuru sağlayarak vücuda bakmanın doğal bir yolunu sağlar Vücudunuza tam olarak ne koyduğunuzu bilmiyor olabilirsiniz

Uçucu yağlar ve kişisel hijyen tercihleriniz

Yukarıdaki faydalara ek olarak, birçok kişi günlük hijyen veya güzellik rutinlerinde uçucu yağlar kullanır çünkü bazı uçucu yağları kişisel tercihlerinize göre uyarlamak kolaydır. Belirtildiği gibi, her uçucu yağın benzersiz bir kimyasal yapısı vardır.

sayısız uygulama. Tek bir yağın kimyasal tasarımına bağlı olarak birkaç farklı kullanımı olabilir ve çeşitli faydalar sağlayabilir. Bazı kimyasal bileşenler, uçucu bir yağı temizleme ve saflaştırma için yararlı hale getirirken, diğer bileşenler yatıştırıcı veya güzelleştirici özellikler sağlar. Her bir uçucu yağın farklı bir kimyasal bileşen kombinasyonu olduğundan, kişisel tercihlerinize göre hijyen rejiminize uyacak bir uçucu yağ bulmak kolaydır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli uçucu yağlar ve kimyasal bileşenlerin yanı sıra, yağları benzersiz hijyenik rutininize dahil etmeyi kolaylaştıran birkaç uçucu yağ uygulama yöntemi de vardır. Uçucu yağ uygulama yöntemleri, hassas cilde, farklı saç tiplerine ve çeşitli kozmetik veya hijyenik ihtiyaçlara sahip kişilere uyum sağlamak için değiştirilebilir. Genelde kozmetik veya hijyenik bir ürünü kullanmanın tek bir yolu vardır, ancak kişisel bakım için uçucu yağlar kullandığınızda, kişisel tercihlerinize uygun belirli yağları ve uygulama yöntemlerini seçebilirsiniz.

Uçucu yağların aromatik faydalarından yararlanma

Kişisel bakım için uçucu yağlar kullanmanın ek bir yararı, saç, cilt, tırnaklar, dişler ve diş etleri için veya vücudun başka herhangi bir yerinde kullandığınız her yağın aromatik özelliklerinden yararlanabilmenizdir. Başlangıçta cildi arındırmak veya parlak saçları desteklemek için uçucu bir yağ kullanabilirsiniz, ancak yağın kokusu gün boyunca oyalanacaktır. Uçucu yağlar sadece hoş bir aroma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bazı yağlar kimyasal yapılarına bağlı olarak canlandırıcı, canlandırıcı, sakinleştirici veya rahatlatıcı duyguları teşvik edebilir.

YOUNG SOULS TEAM

Ana Menü