Teslimat Koşulları

Ürünlerinizin tahmini gönderim süresi ortalama 5 iş günüdür.
Bu süre, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
Kargo gönderimleriniz yapıldığında, kargo takip detaylarını sizlerle paylaşıyor olacağız.
Hesabım bölümünden hangi gün ve hangi sipariş numarasıyla ürünlerinizin kargoya verildiğini ve o anki durumunu ilgili kargonuzun takip numarasına tıkladığınızda görebileceksiniz.,

Kargo gönderim ve teslimat için;
Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz ve teslimlarınız bu günler içerisinde yapılamaz.

Gönderim Süreci;
siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından teslimatınıza yönelik sürecimiz başlatılır.
Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat yapılabilir ve ücretsizdir.
Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya ayrıca teslim edilmekte ve bilgilendirmeleri tarafınıza yapılmaktadır.

Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili tarafımızdan kaynaklanan;
stokta olmama vb. bir aksilik olması durumunda, Müşteri İlişkileri çalışanlarımız tarafından en kısa zamanda konu hakkında, telefon veya e-posta aracılığıyla sizlere durum hakkında bilgilendirme yapılacaktır.
Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (dört), en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır.
Ürün bu tarihler arasında tüketiciye teslim edilemez ise, yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Önemli Bilgi:
Kargo ile Teslimat sırasında, siparişinizi teslim aldığınıza dair imza attıktan sonra mutlaka kargo görevlisinin yanında faturanız ile birlikte paketin içindeki ürünlerinizi kontrol ediniz.
Siparişinizde eksik ya da kusurlu ürün olması veya paketin hasarlı olması durumunda kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” tutmasını isteyiniz ve bu tutanak ile birlikte ürünleri teslim almadan iade ediniz.
Tutanak olmaksızın teslimatınız sonrası hasar görmüş ürünlerde iade alınmayacaktır.

Bu adımları takip etmeden ürünü teslim aldığınızda sorumluluk www.YoungSouls.com.tr’e ait olmayacaktır.

İade Koşulları :
Ürünlerinizin sizlere gönderildiği şekilde Kutulu, ambalajlı, patpata sarılı ve bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.
İade öncesi bizlere info@YoungSouls.com.tr’den üyelik bilgilerinizi de içeren yazılı mailinizi iletmenizi ve bizden gelecek onay ile ürününüzü belirtilen kargo aracılığıyla iade olarak göndermeniz gerekmektedir.
Bu durumlar dışında gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.

Satış Sonrası Destek:
Siparişiniz verdikten sonra;
henüz size kargo ile gönderilmeden karar değiştirmiş olmanız durumunda bizlere info@YoungSouls.com.tr üzerinden talebinizi içeren bir mail atmanız veya iletişimden bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Eğer teslimat sonrası memnuniyetsiz bir durumunuz var ise bizlere 14 gün içinde bildirmeniz halinde sizlere çözüm ve memnuniyetiniz sürecinizi başlatırız.

Ana Menü