Young Souls Markası, en kaliteli uçucu yağları dünya ile paylaşma misyonuyla kuruldu. Bu değerli kaynakları kullanmanın inanılmaz faydalarını gördükten sonra, bir grup genç sağlık ve iş uzmanı bu görevi gerçeğe dönüştürmek için yola çıktı.

Bununla birlikte, üstesinden gelinmesi gereken ilk engel, hiç bilgi sahibi olmadığı bir sektörde bir kalite standardı oluşturmaktı. Sadece dünyanın dört bir yanındaki evlere uçucu yağlar sağlamak yeterli değildi; Young Souls kurucuları sadece en kaliteli ve en saf uçucu yağları sağlamayı taahhüt ettiler, böylece aileler sevdiklerinin sağlığını ve refahını teşvik etmek için en iyisini kullandıklarını bilebilirlerdi. Bu taahhüt, Türkiye’de yeni bir kalite standardının oluşmasına yol açtı;Sertifikalı Yağlar.

Uçucu yağları dünyaya getirmek gibi büyük bir vizyona ulaşmak için özel insanlardan oluşan bir ekip gerekiyordu. Bu ekip, sıkı çalışma, özveri, tutku ve vizyona adanmış insanlardan oluşmalıydı. Bu ekip ilk kuruluşundan bu yana yeni başlayanlardan uzmana kadar herkese hitap eden ve sevdikleriniz üzerinde güvenle kullanılabilen uçucu yağları sizlere ulaştırmaya çalıştı.

Bitki Terapisinde, güvenlik ve eğitim yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. Saf, yüksek kaliteli uçucu yağlar, doğal vücut bakım ürünleri  sunmanın yanı sıra, size uçucu yağları güvenle kullanabilmeniz ve ürünlerimizde kullandığımız malzemeleri anlayabilmeniz için araçlar ve bilgi birikimi sunmak istiyoruz. Bitki Terapisi ayrıca topluma hem yerel hem de küresel olarak geri vermeyi amaçlamaktadır, böylece mümkün olduğunca çok insan üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabiliriz.

Tüm İnsanlığa ve Tabiata Sevgimizi Sunarız.

Saygılarımızla,

YOUNG SOULS TEAM

Ana Menü